درباره ما

از اینکه در وب سایت ما حضور دارید، و در حال خواندن بخش درباره ما هستید، بسیار خوشحالیم. ‌امیدوارم هستیم به خواسته‌های آموزشی و علمی که به واسطه جستجو در آن وارد لرن پارسی شده‌اید، رسیده باشید.

 

مجموعه آموزش مجازی لرن پارسی یک بستر آنلاین بر روی وب می‌باشد که هدفش رفع چالش‌های آموزشی بصورت کامل و کاربردی در موضوعات متنوع فناوری، نرم‌افزاری ، توسعه فردی و موضوعات عمومی است. لرن پارسی نسبت به محتوای ارائه شده در پلتفرم خود سخت‌گیرانه عمل می‌کند و ما هیچ مقاله بی‌ارزشی را بر روی سایت خودمان منتشر نخواهیم کرد.

 

هدف اصلی ما در این دورهمی، برطرف کردن مشکلات شما در موضوعات آموزشی و چالش برانگیز در وهله اول با آموزش  رایگان می‌باشد. موضوعات مورد بحث در لرن پارسی به مرور زمان اضافه می‌شوند و ما هدفمان ارائه محتوای رایگان و جذاب به مخاطب خود بوده است.

 

استفاده از مطالب، کاملاً رایگان و بدون نیاز به عضویت می‌باشد. و تقریباً برای تمام آموزش‌ها و محتوای موجود در سایت که با زحمت فراوان و دقت بالا تهیه شده‌اند هیچ مبلغی از شما دریافت نخواهد شد و تمام این مطالب آموزشی رایگان می‌باشد.

 

تیم نویسندگی لرن پارسی، متشکل از اعضای متخصص و فعال و البته دانشجویان همواره سعی خواهد کرد در مقابل تمامی سؤالات و درخواست‌های بازدیدکنندگان در سریعترین زمان ممکن پاسخگو باشد. همچنین در مدت زمانی که با شما هستیم سعی خواهیم کرد همیشه با بهترین خدمات در اختیار شما عزیزان باشیم و کاربران را سریع به صفحه هدف مرتبط با موضوعی که به دنبالش هستند هدایت کنیم.

 

محتوای تولید شده توسط ما اکثرا توسط قلم نویسندگان ایرانی نوشته می‌شود. ولی برخی دیگر از محتوا و تصاویر از برخی منابع معتبر خارجی گرفته می‌شوند. در راستای هرچه بهتر شدن این مجموعه لطفاً اگر نظر، انتقادات و پیشنهاداتی دارید برای ما از روش‌های مختلف ارتباطی ارسال کنید.

لرن پارسی