تبلیغات ارزان اینترنتی در لرن پارسی

سردبیر

با وجود رشد استفاده از اینترنت در سال های اخیر کاربران زیادی روزانه از وب سایت های مختلف بازدید می نمایند و در صفحات مختلف مشغول وبگردی می باشند . همانطور که در بخش موضوعات وب مستر به نحوه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی  در مقالات مختلفی پرداخته ایم و از اهمیت آن بارها صحبت کرده ایم .

 

در این بین لرن پارسی از مجموعه وب سایت هایی می باشد که با کاربران زیادی که دارد ، در زمینه های مختلفی پتانسیل بالایی برای تبلیغات و نمایش خدمات یا محصولات به کاربران خود دارد .

از مزایای تبلیغات اینترنتی  در لرن پارسی می توان به :

  • ما از روش های تبلیغاتی که باعث مزاحمت کاربران (تبلیغات پاپ آپ) می شود هیچ وقت استفاده نمی کنیم .
  • لرن پارسی در اولویت اول برای رضایت کاربران و همچنین پایین نیامدن کارایی تبلیغ از تبلیغات زیاد استفاده نمی کند.
  • اکثر کاربران لرن پارسی وقتی در سایت حضور پیدا می نمایند ، به دلیل باکیفیت و طولانی بودن محتوای وب سایت مدت زمان زیادی را در سایت می گذرانند .
  • کاربران همانطور که به وب سایت ما اعتماد دارند ، مسلما همین اعتماد را در محصولات و تبلیغات موجود در وب سایت دارند .
  • اکثر کاربران در زمینه های تکنولوژی و آموزش ، کسب و کار در این وب سایت حضور پیدا می نمایند .
  • مشاوره رایگان و بهینه سازی تبلیغ دهنده ها برای ما مهم می باشد و هدف اصلی این می باشد با توجه به هزینه ای که پرداخت می کنید ، بازدهی مناسبی هم حاصل شود .
  • قیمت ها و تعرفه های اعلام شده در لرن پارسی به نسبت سایر وب سایت های هم رتبه با ما بسیار متناسب تر و معقول تر می باشد، این موضوع را می توانید با جستجو در سایر وب سایت های دیگر مشاهده نمایید.

 

برای ثابت کردن حرف های بالا بهتر است نگاهی به وب سایت ما در الکسا بیاندازید و یا در نتایج جستجو گوگل مارا مشاهده کنید . صفحه الکسا لرن پارسی در لینک زیر رتبه جهانی و ایران ما را نشان می دهد، که نشان می دهد لرن پارسی جزو برترین وب سایت های ایرانی می باشد. همچنین مدت زمان ماندگاری کاربران و نرخ پرش آن ها در قسمت زیر مشخص می باشد .

 

Alexa : https://www.alexa.com/siteinfo/learnparsi.com

 

آمارگیر وب سایت لرن پارسی هم در این ماه این آمار بازدید را از صفحات ارائه می دهید ، این عکس هر هفته آپدیت می شود و آمار دقیقی از بازدیدکنندگان را مشاهده می کنید .

پلن های تبلیغاتی لرن پارسی  :

به زودی …

نحوه سفارش تبلیغات :

لطفا برای هماهنگی جهت رزرو جایگاهای تبلیغاتی از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید و یا جهت انجام سریع تر روال کاری با شماره های ۰۹۱۹۷۴۱۸۶۸۳ (آقای کلهر)  یا واحد پشتیبانی ۰۲۸۳۳۷۸۷۹۱۶ در تماس باشید.

پشتیبانی توسط واتساپ
ارسال