اشتراک ایمیل

ما مقالات خود را مستقیماً از طریق اشتراک ایمیل برای شما ارسال می کنیم! این سرویس توسط “Google Feedburner” پشتیبانی می شود. و حریم خصوصی شما کاملاً محافظت می شود.

 

همه کاری که باید بکنید …

کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید و سپس ایمیل خود را در کادر متنی وارد کنید ، و در پایان بر روی گزینه Complete Subscription Request کلیک کنید.

 

 

اشتراک ایمیل

 

در صفحه بعد سرویس Google Feedburner از شما می خواهد تا درخواست را تأیید کنید. ساده است. پس باید بر روی لینکی که به ایمیل شما ارسال شده ، برای تکمیل عضویت خود کلیک کنید.

 

هر روز که یک پست جدید منتشر می کنیم ، از ما ایمیل دریافت می کنید.

 

عیب یابی

هنگامی که مشترک می شوید ، از سرویس “Google Feedburner” ایمیلی دریافت می کنید. به این ترتیب Google می تواند آدرس ایمیل شما را تأیید کند و بررسی کند که شما این سرویس را سفارش داده اید. برای تأیید اینکه می خواهید اشتراک ایمیل ما را دریافت کنید ، روی پیوند موجود در آن ایمیل کلیک کنید.

 

اگر ایمیل “Google Feedburner” را دریافت نکردید ، پوشه “اسپم” خود را بررسی کنید. ممکن است که به آنجا رفته باشد.

 

گاهی اوقات سرویس ایمیل مشغول می شود. تحویل همیشه فوری نیست. شاید لازم باشد چند دقیقه برای ایمیل صبر کنید.

 

به هیچ وجه ایمیل دریافت نکرده اید (نادر)؟ لطفاً با استفاده از فرم اشتراک ایمیل در بالا دوباره ارسال کنید.

 

سرویس خبرنامه ایمیلی لرن پارسی از حفظ حریم خصوصی اطمینان دارد

ما حریم شخصی را خیلی جدی می گیریم. ما هرگز جزئیات را منتقل نمی کنیم ، و به هیچ وجه برای شما تبلیغات ارسال نخواهیم کرد . این شامل کلیه اطلاعات شخصی و جزئیات ایمیل می باشد. خط مشی رازداری کامل ما را مشاهده کنید.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل ، لطفاً از طریق صفحه تماس با ما برای ما ایمیل بفرستید. لطفا مشکل را تا آنجا که می توانید توضیح دهید. متشکرم.

لرن پارسی