ارسال مقاله

سردبیر

فرم ارسال مقاله و مطلب برای وب سایت

از آن جاییکه لرن پارسی وب سایتی برای مقالات بزرگ و پرخواننده از وب می باشد به همین دلیل حاضر هستیم از روش های مختلفی محتوای شما را دریافت یا خریداری نماییم تا بخش های مختلف وب سایت بدست شما بروز و تکمیل تر شود.

ارسال مقاله صلواتی :

با سپاس خوشحال هستیم که قصد دارید مقاله یا محتوای آموزشی خود را برای کاربران وب فارسی زبان از طریق رسانه لرن پارسی به اشتراک بگذارید. از این صفحه می توانید مقالات یا فایل های آموزشی خود را برای درج در سایت با نام خودتان و یا بصورت گمنام برای ما ارسال نمایید. ما و بسیاری از کاربران از مقاله شما استفاده خواهیم کرد و انتشار علم خود بصورت رایگان کار پسندیده ای است که مایل هستیم این اتفاق از رسانه مجازی لرن پارسی رخ بدهد.

ارسال مقاله برای تبلیغات رایگان در لرن پارسی :

اگر محتوای تبلیغاتی دارید (لینک به جای خاصی و یا دانلود اپلیکشین) محتوای شما پس از بررسی بر روی سایت قرار خواهند گرفت. محتوای تبلیغاتی هدف باید با محتوای آموزشی جامع و مرتبط با موضوعات سایت بصورت اختصاصی تهیه شده باشد.

نمونه ای از مقالات به رایگان ارسال شده تبلیغاتی :

ارسال مقاله برای فروش :

در این روش باید صفحات اول و عناوین مقالات فروشی خود را برای بررسی در اخیتار ما قرار بدهید. تا پس از بررسی و مفید بودن مقاله یا فایل شما، برای فروش در وب سایت درج گردد. پس از تایید و بررسی ، در صورت فروش مفاد قرار داد به روش استخدام مدرس وب سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

 

همگی مقالات و فایل ها می توانند در هر زمینه و تخصصی از کامپیوتر و موضوعات مربوط به آن باشند. حتی این مقالات می توانند دارای فصل بندی باشند. فقط توجه داشته باشید مقالات را با فرمت نرم افزار Word یا همان (.doc) ارسال کنید.

 

[contact-form-7 id=”646″ title=”ارسال مقاله”]

پشتیبانی توسط واتساپ
ارسال