پکیج آموزش ساخت موشن گرافیک اینستاگرام

پکیجی که رو به روی شما قرار گرفته است، پکیج آموزش ساخت موشن گرافیک اینستاگرام​ بوده که سعی شده است به در آن ساده ترین شکل ممکن به انتقالل مفاهیم بپردازد. شما با خرید این دوره می توانید قدم بزرگی برای جذب مخاطب در اینستاگرام بردارید.

ساخت موشن گرافیک برای پیج اینستاگرام

درباره مدرس

آموزش ساخت موشن گراف برای اینستاگرام


امید عبدی هستم ، متخصص در ساخت و طراحی موشن گراف . چند سالی میشه که دارم این کار رو انجام میدم و و قصد داریم  تو این دوره تجربیات و مهارت هایی که یاد گرفتم رو با شما به اشتراک می خوام بزارم. امیدوارم با استفاده از این آموزش بتوانید رویاهایتان را تحقق بخشید.

در این دوره آموزشی شما با نحوه موشن گرافیک برای پیج اینستاگرام آشنا می شوید. اگر قصد دارید لوگو موشن های جذاب اینستاگرامی برای صفحه اجتماعی خود یا سایر کاربران بسازید ، با ما در این دوره آموزشی همراه باشید.  اگر دوست دارید با این حرفه بصورت کلی آشنا شوید ، پس بهتر است همراه ما در این دوره باشید.

آنچه شما در این دوره دریافت خواهید کرد

دوره تخصصی آموزشی تولید محتوا آموزش ویدئویی باکیفیت  مورد تایید لرن پارسی

 

دوره تخصصی آموزشی تولید محتوا فایل منابع  مدرس در حین آموزش

ویژگی های این دوره آموزشی

  •  دریافت بروزرسانی های دوره با عضویت در سایت
  • کیفیت مورد تایید وب سایت لرن پارسی

دانلود دوره بلافاصله پس از پرداخت

 آموزش تولید محتوادریافت لینک های دانلود دوره ، بلافاصله پس از پرداخت هزینه

محتوا و سرفصل ها

چکیده آموزش

متحرك سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها را موشن گرافیک می گویند. به عبارت دیگر وكتورهای تصاویر انیمیشنی را با نرم افزارهای گرافیکی براساس سناریو خاص، متحرك سازی انجام می دهند و بعد صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می گردد تا مفاهیم کاملا انتقال یابد.

 

از آنجا که اینستاگرام این روزها به مهمترین و پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی در میان ایرانیان تبدیل شده است، ما با ارائه پکیج آموزش ساخت موشن گرافیک اینستاگرام​ سعی در بالا بردن اطلاعات شما در این زمینه داریم تا بتوانید به ارتقای کسب و کار خود کمک کنید.

 

كاربردهای موشن گرافی :

وقتی سعی کنید یک كلیپ بسازید به دوربین، نورپردازی، صدابرداری و بازیگر بعد تدوین ویدئو نیاز خواهید داشت. ولی در موشن گرافیک تقریباً فقط تدوین و صدا گذاری دارید و بقیه نقش ها را كامپیوتر ایفا می كند. پس منطقی هست كه هزینه موشن گرافیک پایین تر باشد. از طرفی موشن گرافیک بسیار جذابتر است. از كاربردهای موشن گرافیک می توان ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، معرفی محصول یا خدمات، ایده های تبلیغاتی و برنامه های آموزشی و… اشاره داشت.

 

فرق انیمیشن و موشن گرافی

موشن گرافیک یک نوع انیمیشن به حساب می آید. ولی انیمیشن، حركت یا طراحی گرافیکی یك انیمیشن را توصیف می كند، انیمیشن كل قلمرو فیلم متحرك را شامل می گردد، از كارتون گرفته تا انیمیشن های گلی و اطلاعات كامل در این خصوص در سایت lynda وجود دارد.

 

حركت گرافیکی روی عناصر متحرك طراحی گرافیک تمركز دارد، اما بیشتر از دیگر انیمیشن ها جنبه ملموس داستان را كاهش می دهد. این اصطلاحات به جای یكدیگر کاربرد دارند. در موشن گرافیک و انیمیشن، با حرکت یك تصویر ثابت، به آن متحرك گفته می شود. در دنیا هیچ تعریف کاملی از گرافیک متحرك نیست.

 

هزینه تولید موشن گرافیک و انیمیشن تفاوت زیادی دارد. ساخت یك فیلم یا سریال كارتونی میلیون ها تومان هزینه برمیدارد و تولید دقیقاً مطابق با سلیقه كارفرما مدت ها طول می كشد، اما كار با تصاویر دو بعدی و سه بعدی آسان تر است.

 

انواع موشن گرافیک ها

ویدئورئال

در این از فضاهای واقعی فیلم برداری می گردد و اطلاعاتی به مخاطب ارائه داده می شود. در ویدئو رئال طرح گرافیکی استفاده زیادی ندارند و محور اصلی آن فیلم برداری، صدابرداری، صداگذاری و تدوین می باشد.

 

ویدیو موشن

ویدئو موشن تلفیقی از فیلم برداری و گرافیک است كه به صورت عمده این گرافیک ها به غیر از به مظنور بالا بردن جذابیت، از اطلاعات خاصی به كار گرفته می شود كه با فیلم برداری نمی توان آن را ارائه کرد.

 

استاپ موشن

استاپ موشن یک تكنیك مخصوص جهت است که در آن از عكاسی اشیای واقعی استفاده می گردد. در این روش، اشیا به شکل كم کم حركت داده می شوند و از هر حركت یک شات تهیه می گردد. بعد همه عكس ها باکمک نرم افزارهای مخصوص، پشت سر هم قرار می گیرد تا احساس حرکت را القا نماید.

 

موشن  گرافیک

موشن  گرافیک از دو کلمه «موشن» و «گرافیک» ساخته شده و به معنیگرافیکی است كه دارای حركت بوده و برای انتقال پیام قابلیت های هر دو به کار برده می شود. در تولید این نوع موشن گرافی تصاویر واقعی جایی ندارند و برای طراحی گرافیک آن از نرم افزارهای طراحی گرافیک استفاده می شود.

 

اینفو موشن

اینفو موشن ها گروهی از ویدیوها می باشند كه از تكنیك اینفوگرافیک برای انتقال محتوا کمک می گیرند. در واقع گرافیک و حركت طوری استفاده می گردد تا بتوان از تكنیك های اصلی اینفوگرافیک برای نمایش محتوا کمک گرفت.

 

انیمیشن

انیمیشن ویدیویی است که از كاراكتر خاص و داستانی تشکیل شده و به لایه های زیرین داستانی، روانی، احساسی و فلسفی شخصیت ها و پرسوناژها پردازش می کند. بر خلاف موشن گرافیک ها كاراكتر محور می باشند.

 

شاید شما هم موشن ها را در قالب ویدئوهای تبلیغاتی و فیلم های كوتاه در شبكه های احتماعی مشاهده کرده اید. مخاطبین شبكه های اجتماعی ترجیح میدهند كه محتوای جذاب و متفاوتی دنبال كنند. از این رو موشن به علت فضایی خاص كاربردی بسیار پیدا كرده است.

 

همچنین با توجه به افزایش سرعت اینترنت و پا گذاشتن اینترنت های پرسرعت و افزایش دسترسی و ضریب نفود و كاهش قیمت اینترنت، محتواهای ویدیویی این روزها طرفداران بسیاری دارند.

 

دسته بندی موشن گرافیس در اینستاگرام

اصولا موشن گرافیک در اینستاگرام را به دسته كلی تقسیم می شود:

 

۱- ساخت تك تك كاراكتر

هر شخصیت توسط یك نقاش از قبل طراحی می شود. بعد با نرم افزار نقاشی را ویرایش می شود بعد به صورت یك المان آماده در می آید. طوری كه این نقاشی دوبعدی برای واردكردن در افترا فكت آماده گردد كه اصولا به یك گروه هنرمند نیاز دارد.

 

در اینستاگرام تیزر موشن گرافیک در موبایل پخش می گردد و هنرمند باید در طراحی کاراکتر به این مسئله توجه کند. این موضوع در دوره پکیج آموزش ساخت موشن گرافیک اینستاگرام​ که پیش رویتان قرار دارد توضیح داده می شود.

 

۲-  المان های آماده

در این روش می توان از المان های آماده خارجی استفاده کرد. پكیج هایی وجود دارند كه شامل صدها كاراكتر برای تیزر موشن گرافیک در اینستاگرام می باشند.

 

این پكیج ها دارای موسیقی، آیكون شخصیت های كارتونی، برچسب های فروش و تبلیغات، ویدئو آماده، اسلایدرهای رنگی، انواع خطوط، نماد، آبجكت و… است كه برای ساخت تیزر موشن گرافیک در اینستاگرام مناسب هستند.

 

ساخت موشن گرافیک و مزایای آن

ساخت موشن گرافیک مزایای بسیاری برای كسب و كارها به همراه دارد. تیزر موشن گرافیک اگر حرفه ای انجام گردد، می تواند مخاطبین بسیاری را متوجه اهداف شما کند.

 

مزایای موشن گرافی، هزینه کم برای ساخت، نسبت به سایر ویدئوها است، زیرا عمده كار با تدوین كامپیوتری و نرم افزارهای مختلف انجام می گیرد و در این روش، نیاز به پروداكشن و فیلم برداری های پر هزینه نداریم. همینطور سبك های موشن گرافیک هر كدام، جذابیت های بصری دارد و می تواند محتوای مورد نظر را به مخاطب انتقال داده و همین كوتاه و مختصر بودن است كه کاربر تمایل به مشاهده یك موشن گرافیک دارد؛ به خصوص در دنیای امروزی، كه تولید محتوای نوشتاری، دارای مخاطبین خاصی است و هرکسی تمایل به خواندن مطالب طولانی ندارد!

 

در ادامه چند مزایای مهم ساخت موشن گرافیک را مشاهده می كنید:

 

  1. برندینگ قوی
  2. جذب مخاطب
  3. اعتماد سازی
  4. ارائه خدمات در قالب ویدیو
  5. افزایش فروش خدمات
  6. و …

 

همین حالا می توانید پکیج آموزش ساخت موشن گرافیک اینستاگرام​ که با قیمتی بسیار مناسب عرصه شده است را خریداری کنید و از مزایای این دسته از موشن برای جذب کاربر در اینستاگرام بهره مند شوید.

پیش نمایش دوره

اطلاعات تکمیلی پکیج موشن گرافیک اینستاگرام

​راهنمای تهیه آموزش ها

مراحل تهیه و دسترسی به فایل های آموزشی این دوره بسیار ساده می باشد.

آیا در مورد این آموزش یا نحوه تهیه آن سوال و مشکلی دارید؟

  • با شماره تلفن واحد مخاطبین ۰۲۸۳۳۷۸۷۹۱۶ تماس بگیرید. – تمام ساعات اداری
  • با ما مکاتبه ایمیلی داشته باشید (این لینک). – میانگین زمان پاسخ دهی: ۳۰ دقیقه

با شروع یادگیری، یک

 

کلیک فاصله دارید.

 

همین حالا شروع کنید.

نظرات