پکیج آموزش حرفه ای Camtasia

ما در این پکیج ارائه شده، به آموزش  تولید ویدیوی حرفه ای با نرم افزار کاربردی Camtasia پرداخته ایم و شما می توانید با کمترین هزینه از آن بهره مند شوید. و شروع به ساخت ویدیوهای جذابی بدون داشتن دانش خاصی کنید.

آموزش camtasia

درباره مدرس

دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام


رضا نوروزی هستم و چند سالی میشه که کار تولید محتوای ویدیویی انجام میدم ، تو این دوره آموزشی قصد دارم باهم به آموزش کار با Camtasia و کارهای شگفت انگیزی که میشه با این نرم افزار انجام داد ، بپردازیم. 

در این دوره آموزشی ، سعی شده است دانشجو با مفاهیم مربوط به تولید محتوا  ویدیویی مخصوص شبکه های اجتماعی (اینستاگرام + یوتیوب) و وب سایت ها برای رفع نیازهای ویدیو مارکتینگ بدون داشتن دانش خاصی توسط نرم افزار Camtasia آشنا شود. اگر قصد دارید محتوای ویدیویی جذاب را با ساده ترین روش ممکن ایجاد کنید ، می توانید روی دوره آموزش Camtasia حساب باز کنید. 

آنچه شما در این دوره دریافت خواهید کرد

دوره تخصصی آموزشی تولید محتوا آموزش ویدئویی باکیفیت  مورد تایید لرن پارسی

 

دوره تخصصی آموزشی تولید محتوا فایل منابع  مدرس در حین آموزش

ویژگی های این دوره آموزشی

  •  دریافت بروزرسانی های دوره با عضویت در سایت
  • کیفیت مورد تایید وب سایت لرن پارسی

دانلود دوره بلافاصله پس از پرداخت

 آموزش تولید محتوادریافت لینک های دانلود دوره ، بلافاصله پس از پرداخت هزینه

محتوا و سرفصل ها

چکیده آموزش

برنامه Camtasia با وجود محیط بسیار ساده و قابل فهم تقریبا تمامی آنچه که ما از ساخت و تولید یک ویدیو بخصوص ویدیوهای آموزشی انتظار داریم را برآورده میکند! این برنامه مفید مناسب برای تمامی سطوح و کاربران گوناگون. دبیران، اساتید، دانش آموزان، شرکت های خصوصی آموزشی، تولیدکنندگان محتوای الکترونیکی و …. می باشد.

 

برای آموزش این نرم افزار کاربردی می توانید پکیج ارائه شده را خریداری کنید!

 

معمولا از این نرم افزار به منظور تصویر برداری از صفحه نمایش استفاده میشود؛ با استفاده از امکانات این نرم افزار می توانیم فیلم های گرفته شده از صفحه نمایش را ویرایش و علامت گذاری کرده و یا توضیحاتی به آن ها اضافی کنیم. امکانات و کارایی کمتازیا به قدری زیاد است که می توان گفت به نوعی چند نرم افزار در قالب یک نرم افزار و تحت عنوان کمتازیا در اختیار کاربران قرار گرفته است. امکاناتی که هر کدام می توانستند در قالب یک نرم افزار مجزا طراحی و تولید شوند.

 

از جمله قابلیت های این نرم افزار، امکان انتخاب محدوده مورد نظر برای ضبط و فیلم برداری از صفحه نمایش است. علاوه بر این، به کمک این نرم افزار به راحتی می توانید ویدیوهای تعاملی ایجاد کنید به این معنی که در آموزش های ویدویی خود، برای آموزش نرم افزار، بخش هایی را آماده می کنید که به کمک آن ها و به صورت پله پله نرم افزار مورد نظر را آموزش می دهید. همچنین، امکان تهیه آزمون های کوتاه ضمن آموزش نیز در کمتازیا فراهم است. ایمیل کردن نتایج آزمون و قرار دادن لینک های قابل کلیک در آموزش، از جمله سایر امکانات کمتازیا محسوب میشود.

 

خروجی های نرم افزار کمتازیا، از استاندارد و کیفیت لازم جهت استفاده در پروژه های مختلف و نمایش در شبکه هایی مانند یوتیوب برخوردار است. نرم افزار کمتازیا، امکان تهیه یک خروجی با کیفیت را تحت سه مرحله متوالی زیر فراهم می سازد :

 

  1. از صفحه نمایش خود با استفاده از قابلیتی که در کمتازیا موجود است، فیلم برداری می کنید.
  2. سپس مواردی که قصد استفاده از آن ها در پروژه خود را دارید وارد برنامه کمتازیا (Import) می کنید. مواردی مانند، فایل های صوتی، تصاویر و عکس ها و حتی فایل ها PowerPoint.
  3. سپس ویرایش های مورد نظر خود را بر روی ویدیو و هر یک از موارد جانبی که وارد برنامه کمتازیا کرده اید، اعمال کنید.

 

در برنامه کمتازیا مدلهای مختلفی برای نمایش تصاویر به صورت پی در پی و ادغام شدن آن ها در یکدیگر وجود دارد. همچنین افکت های مختلفی برای انیمیت کردن تصاویر و نوشته ها در نوار ابزار این برنامه موجود است و کاربران با استفاده از آن ها می توانند ویدیوهای اینیمیت شده جالب و جذابی را پدید آورند.

 

این نرم افزار علاوه بر امکان فیلمبرداری و رکورد از صفحه نمایش مانیتور و ضبط صدا، امکان ویرایش و میکس حرفه ای را دارد که در نهایت می توان با کیفیت مناسب و خوب خروجی فیلم مورد نظر را دریافت کرد. در این آموزش همراه ما باشید تا شمارا با نصب و فعال سازی برنامه کمتازیا آشنا نماییم.

 

در واقع این نرم افزار محبوب از دو بخش اصلی تشکیل شده است که به آن ها اشاره میکنیم و توضیحاتی مختصر را خدمت شما ارائه میدهیم:

 

بخش Camtasia Recorder: یک ابزار مجزا برای ضبط و فیلمبرداری از صفحه نمایش

 

بخش Camtasia Editor: بخش اصلی بسته نرم افزاری برای تدوین ویدیو آموزشی به همراه تمامی ابزارهای مورد نیاز اعم از «مسیر زمانی»  یا «تایم لاین» (Timeline) و امکانات مختلف برای درج افکت های تصویری و بسیاری قابلیت های دیگر

 

بخش های مختلف کمتازیا 

استفاده از نرم افزار کمتازیا برای هر دو گروه مبتدی و حرفه ای، بسیار ساده است. بخش های مختلف این برنامه به شرح زیر می باشد:

 

WebCam (وبکم)

قابلیت استفاده از دوربین بر روی برنامه کمتازیا برای ضبط آنچه بر روی مانیتور کاربر می گذرد یا حتی تصویر خود شخص در حالی که در حال توضیح موضوعی خاص یا تدریس مبحث مدنظرش به مخاطبینش می باشد. (مناسب ضبط کلیپهای آموزشی)

 

Media (مدیا)

این بخش برای کاربر امکان وارد کردن فایل های صوتی و تصویری مختلف جهت استفاده از آن ها در پروژه مورد نظر را فراهم می سازد. در واقع این قسمت شبیه کتابخانه ای از تمام فایل هایی است که کاربر می تواند هر کدام را که نیاز داشت فراخوانده و در پروژه اش استفاده نماید.

 

Multi-Track Timeline

تایم لاین مخصوص نرم افزار کمتازیا که می توانیم هر فایلی از قسمت media را برداریم و در آن قرار دهیم. به این ترتیب مدت زمانی که آن فایل باید در پروژه ما پخش شود در تایم لاین نمایش داده می شود. همچنین اگر از افکت خاصی بر روی آن فایل استفاده کرده باشیم، آن را در تایم لاین خواهیم دید.

 

Voice Narration

قابلیت اعمال ویرایش های لازم بر روی فایل های صوتی کاربر، در بخشی تحت عنوان Voice Narration امکان پذیر است. قابلیت هایی مانند حذف نویز صدای ضبط شده در فایل صوتی، افزایش یا کاهش میزان صدا و همچنین افکت هایی مانند صدای رو به رشد یا صدای رو به کاهش از جمله مواردی هستند که در این بخش وجود دارند.

 

Green Screen

این بخش برای زمانی است که کاربر قصد دارد تصویر ویدیوی ضبط شده از خودش را حین آموزش مباحث یا توضیح مواردی که در ویدیو نمایش داده می شود، ضمیمه تصویر ویدیویی که از صفحه نمایشش گرفته شده است نماید.

 

Interactivity

قابلیت اضافه کردن مواردی مانند یک کوئیز یا تست برای مخاطبین جهت آن که متوجه شوید چند نفرواقعی محتوای ویدیویی شما را تماشا کرده اند و اینکه آن ها با چه کیفیتی به محتوای شما توجه کرده اند!

 

از دیگر مزایای مهم و کاربردی این برنامه میتوان گفت، برای هر نوع کاربری اعم از آماتور یا حرفه ای، یک پلتفرم ساده و قابل درک گردآورده است که به واسطه آن کارها به شفاف ترین حالت ممکن به انجام می رسند.

 

کمتازیا از محدودیت فایل برخوردار نیست. به این معنا که تا بی نهایت زمان ممکن و بی نهایت فایل ممکن را می توان در آن بارگذاری کرده و بر روی آن ها مشغول به ویرایش شد. البته این موضوع به پردازنده سیستمی که با آن کار می کنید نیز بستگی دارد و ممکن است اگر حجم فایل ها زیاد شود کامپیوتر شما از عملکرد کندی برخوردار شده و قابلیت خروجی گرفتن از آن را نداشته باشد. اما خود برنامه کمتازیا محدودیتی بابت حجم و زمان فایل ها ندارد.

 

قابلیت سازگاری کمتازیا با بسیاری از فایل های صوتی و تصویری مناسب است. قابلیت تصویر برداری از آنچه بر روی صفحه نمایش شما می گذرد، قابلیت استفاده از وب کم یا دوربینی که به آن متصل است، قابلیت ضبط صدا توسط خود برنامه یا وارد کردن آن از منبعی دیگر و بسیاری از مواردی که پیش تر به آن ها اشاره کردیم.

 

فایل های خروجی کمتازیا قابلیت جابه جایی بین سیستم مک و ویندوز را دارند، همچنین طیف وسیعی از فرمت های خروجی وجود دارند که کمتازیا قادر است پروژه شما را به آن ها تبدیل نماید.

 

ما در این پکیج ارائه شده، به آموزش تولید ویدیوی حرفه ای با Camtasia پرداخته ایم و شما می توانید با کمترین هزینه از آن بهره مند شوید.

پیش نمایش دوره

در جلسه هشتم این دوره با برنامه کاربردی ساخت و ویرایش ویدیو Vivavideo  آشنا خواهید شد ، ویدیوی این قسمت از دوره را می توانید از همین بخش بصورت رایگان تماشا کنید .

 

 

در جلسه ۱۲ این دوره آموزشی شما با نحوه  ساخت ویدئو در گوشی با استفاده از اپلیکیشن inshot آشنا خواهید شد. می توانید این جلسه از دوره را به صورت رایگان مشاهده کنید.

 

اطلاعات تکمیلی پکیج آموزش ادمین حرفه ای اینستاگرام

​راهنمای تهیه آموزش ها

مراحل تهیه و دسترسی به فایل های آموزشی این دوره بسیار ساده می باشد.

آیا در مورد این آموزش یا نحوه تهیه آن سوال و مشکلی دارید؟

  • با شماره تلفن واحد مخاطبین ۰۲۸۳۳۷۸۷۹۱۶ تماس بگیرید. – تمام ساعات اداری
  • با ما مکاتبه ایمیلی داشته باشید (این لینک). – میانگین زمان پاسخ دهی: ۳۰ دقیقه

با شروع یادگیری، یک

 

کلیک فاصله دارید.

 

همین حالا شروع کنید.

نظرات