تجارت شما آرم شماست ، آرم شما تجارت شماست ​

آیا شما برای شروع تجارت خود نیاز به یک لوگو دارید ؟ همانطور که می دانید لوگو ها نقش مهمی را برای هر کسب و کاری یا برندی ایفاء می کنند و ما می دانیم که کارآفرینان ، استارت آپ ها و مشاغل جدید ، همگی به نوعی به یک آرم مخصوص نیاز دارند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد ساعت های زیادی را برای ساخت و طراحی لوگوی خود در نظر می گیرند. شما می توانید از لوگوی طراحی شده خود در کارت ویزیت ، تصاویر رسانه اجتماعی ، آگهی ها ، وب سایت و جلد برای بهتر دیده شدن ، استفاده کنید. ما می توانیم با طراحی حرفه ای ، یک لوگوی سفارشی برای شما طراحی کنیم. کافیست سفارش های طراحی خود را به دست تیم طراحی گرافیکی لرن پارسی بسپارید.

برخی از نمونه کارهای طراحی شده لوگو

تیم طراحی گرافیکی لرن پارسی​

تیم طراحی لرن پارسی


تیم طراحی گرافیکی لرن پارسی با بیش از ۱۰ طراح متخصص از سراسر کشور در تمامی زمینه های کسب و کار و موضوعات ، می تواند به شما در توسعه کسب و کارتان کمک نماید. تیم طراحی گرافیکی لرن پارسی متشکل از جوانان پویا و فعال به شما تضمین کیفیت و طراحی مناسب موردعلاقه شما را می دهد.

هزینه و پلن های طراحی و سفارش لوگو

هزینه طراحی لوگو در لرن پارسی بستگی به سبک لوگو می‌باشد ولی به شکل کلی تعرفه های طراحی لوگو بدون تخفیف از ۲۰۰ هزارتومن شروع می‌شود. لوگوهای طراحی شده کپی شده نیستند، هر چند ممکن است ایده از طرح ها گرفته شود ولی همه با فرمت وکتور و به شکل کاملا اختصاصی طراحی شده، و این طراحی نشانه با نهایت کیفیت و زیبایی خواهد بود، همانند نمونه کارهایی که در بالا مشاهده می‌کنید.

۳۰۰ هزار تومان

پایه

۵۰۰ هزار تومان

حرفه ای

۸۰۰ هزار تومان

ویژه

ثبت سفارش طراحی لوگو

  • قبل از ثبت سفارش می توانید با گرفتن مشاوره از  طراحان سایت  از سفارش یک طرح زیبای لوگو برای کسب و کار خود مطمئن شوید.
  • می توانید از فرم زیر سفارش خود را آنلاین ثبت کنید .
  • در صورت بروز هر گونه سوال و مشکلی می توانید در شبکه های مجازی همراه ما باشید و یا از بخش پشتیبانی با ما تماس بگیرید.
  • پس از واریز و ارسال توضیحات ما با شما تماس خواهیم گرفت. یا می توانید شما از بخش پایین صفحه با ما تماس بگیرید.

  • ۰ ریال

آیا نیاز به پشتیبانی بیشتری دارید

آیا نیاز به پشتیبانی دارید
سوالات متداول در رابطه با سفارش طراحی لوگو

چرا باید لوگو داشته باشیم
 

وقتی می خواهید نام برند شما سریع در ذهن مخاطب ثبت شود ، باید در کوتاه ترین زمان نام برندتان را وارد ذهنش کنید. تصویر اختصاصی برند شما همان نماد یا لوگو است که حوضه فعالیت برند شما را در قالب تصویر ، متن و رنگ به مخاطب منتقل می کند. معمولا انسان ها تصاویر را بهتر به خاطر می سپارند ، پس سریع ترین روش استفاده از تصویر اختصاصی خودتان است.

 

پشتیبانی توسط واتساپ
ارسال